УКРАЇНСЬКІ ХУДОЖНИКИ – НАЗУСТРІЧ ДІТЯМ


web

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ “НАЗУСТРІЧ МРІЇ»
проводить благодійний аукціон актуального українського мистецтва
для підтримки розвитку творчості дітей-сиріт

13 листопада 2010
15:00
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
Київ, вул. Лаврська, 14

Зірки й класики українського сучасного мистецтва, чиї виставки крокують найкращими галереями України та світу, чиї роботи беруть участь в аукціонах Christie`s, Sotheby`s та Phillips de Pury, й чиї імена вже увійшли до живої історії актуального арт-процесу, разом візьмуть участь у благодійному аукціоні, мета якого – зібрати кошти на розвиток творчості дітей-сиріт в рамках наймаштабнішого благодійного міжнародного фестивалю «Назустріч мрії».

50 робіт з особистих колекцій більш ніж 30 українських художників зібрав галерист та куратор Анатолій Димчук (DymchukArtPromotion). Свої твори погодились надати:

1. Бабчинський Андрій
2. Гусєв Ігор
3. Дульфан Дмитро
4. Зарва Сергій
5. Ісупов Ілля
6. Кадирова Жанна
7. Клименко Олександр
8. Кожухар Володимир
9. Корнієнко Дмитро
10. Мамсіков Максим
11. Мариненко Наталія
12. Маценко Микола
13. Пікуль Юрій
14. Подервя’нський Лесь
15. Проценко Кирило
16. Покиданець Віктор
17. Ралко Влада
18. Реунов Вінні
19. Ройтбурд Олександр
20. Рудой Олексій
21. Рябченко Василь
22. Рябченко Степан
23. Савадов Олександр
24. Соломко Юрій
25. Соломуха Антон
26. Сидоренко Віктор
27. Скугарєва Марина
28. Тістол Олег
29. Трубіна Валерія
30. Цаголов Василь
31. Чічкан Ілля
32. Шевчук Олександр
33. Шубіна Маша

altЗібрані кошти будуть передані до оргкомітету дитячого благодійного фестивалю “Назустріч мрії”, що з 2007 року допомагає дітям розкрити свої таланти та здійснити найзаповітніші мрії. Цього року у відбіркових турах фестивалю, які проводилися у Києві, Івано-Франківську, Черкасах, Харкові, Дніпропетровську, Херсоні, Одесі та Запоріжжі брали участь понад 2000 дітей-сиріт та вихованців шкіл-інтернатів, з яких журі обрало 324 переможці. Тепер на юних співаків, художників, танцюристів, акторів та циркачів чекає фінальне свято-концерт, організація якого буде можливим завдяки коштам, зібраним на аукціоні.

Презентація аукціону відбудеться 8 листопада 2010 року на відкритті 5 Міжнародного арт-ярмарку ART-KYIV CONTEMPORARY 2010.
13 листопада, перед початком аукціону відбудеться прес-конференція за участі організаторів благодійного фестивалю “Назустріч мрії” та художників, що надали свої роботи для аукціону (список учасників уточнюється)

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

altДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ “НАЗУСТРІЧ МРІЇ”
Міжнародний фестиваль дитячої творчості “Назустріч мрії” започаткований у 2007 р. та проводиться щорічно. Перші два фестивалі проходили в Криму, третій – у Києві. У фестивалі беруть участь діти з дитячих будинків та шкіл-інтернатів, а також діти з особливими потребами. В рамках підготовки до IV Міжнародного фестивалю “Назустріч мрії” на початку 2010 року під гаслом “Запали мрію!” стартував творчий конкурс, де учасники змагались у кількох номінаціях: вокал, хореографія, оригінальний жанр та художнє мистецтво. У конкурсі брали участь понад 2000 дітей, з яких журі обрало 324 переможці. Можливо, серед них є справжні майбутні зірочки – все що потрібно, це бути почутим.

www.mriy.org

АУКЦІОН ОРГАНІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ

ART KYIV CONTEMPORARY 2010
www.art-kyiv.com

ЕПОХА Антиквариат
www.epoque.com.ua

DYMCHUKARTPROMOTION
www.dymchuk.com

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:
Secret Service Publicity Agency
5-й канал
СІТІ
«Радіо-Алла»

УКРАЇНСЬКІ ХУДОЖНИКИ – НАЗУСТРІЧ ДІТЯМ

УКРАЇНСЬКІ ХУДОЖНИКИ – НАЗУСТРІЧ ДІТЯМ
(more…)

UKRAINIAN ARTISTS – TO MEET CHILDREN

UKRAINIAN ARTISTS – TO MEET CHILDREN
(more…)