ПРО НАС

1223457213_galereyaГалерея NT-Art, заснована в 2006 році, відкрилася 20 грудня 2007 року, відразу посівши на позиції лідера у формуванні загальнокультурного та ринкового простору навколо сучасного українського мистецтва.

Основу галереї складає елітна колекція її власників, яка налічує більш 2000 першокласних творів живопису і графіки, починаючи з ІІ половини ХХ сторіччя до сьогодення.
ЇЇ потужними складовими стали «колекції в колекції»:

найкрупніше за об’ємом та жанровим розмаїттям зібрання робіт «гуру» одеської школи малярства, живої легенди вітчизняного мистецтва Ю.Єгорова;

блискучий добір творів одеських нонконформистів (О.Ануфриєв, В.Басанець, О.Волошинов, Р.Макоєв, В.Маринюк, Є.Рахманін, В.Сад, С.Савченко, О.Стовбур, В.Стрельніков, С.Сичов, В.Хрущ, В.Цюпко, Л.Яструб), які у 70-і роки минулого століття першими в Україні прокладали шляхи неофіційного мистецтва, що мало бути вільним від ідеологічного пресингу і ангажованої естетики;

натхненні імпресіоністичні полотна сучасних продовжувачів «південноруських» традицій (класиків – В.Литвиненка, А.Гавдзинського, К.Ломикіна, М.Шелюта и нової генерації – С.Лозовського, П.Нагуляка, О.Котової);

міцна хвиля «contemporary art», що сьогодні невпинно набирає сили (О.Ройтбурд, С.Ликов, О.Некрасова, Д.Тронов, О.Рудой, В.Рябченко).

Діяльність галереї орієнтовано на широкий масштаб і панорамність репрезентування сучасних стилів – від різноманітних варіантів реалізму до феєрверку зразків «безпредметного» і «актуального» мистецтва.
1221837339_nt-art_web
Водночас це і максимальний географічний діапазон – усі художні центри національної значущості: Закарпаття, Київ, Крим, Львів, Одеса, Харків. Перспектива знайомства глядача з українським мистецтвом сьогодення у його багатоманітності, але з дотриманням високого щабля художніх якостей багато в чому забезпечено власним зібранням галереї, що ґрунтується на аналогічних принципах.


Ідеологію NT-Art задають пріоритети
розвитку сучасного українського ринку мистецтва за рахунок презентації Одеської школи живопису, починаючи з другої половини ХХ століття. Особливу увагу і комерційний інтерес пов’язано з активним просуванням на вітчизняному і світовому рівнях творчості художників-нонконформистів, представників «актуального мистецтва». Галерея відкрита до співпраці з молодими маловідомими талантами, щодо яких є готовою забезпечити підтримку в умовах становлення мистецького ринкового простору.

Роботу галереї визначає високий професіоналізм в аналізі існуючого арт-ринку і його перспектив, що дозволяє формувати колекцію за рахунок творів, ціна яких неухильно зростає. Кваліфікований арт-консалтинг, що є одним з провідних напрямків діяльності галереї, забезпечує її успіх у співпраці з музеями сучасного мистецтва, найкрупнішими приватними зібраннями в Україні та за її межами.

Професійне освітлення, елегантний ергономічний дизайн інтер’єру, які призначені для повноцінного перегляду творів мистецтва надають першокласну технічну базу для ексклюзивних виставкових проектів.

Якісною відзнакою галереї є її активна видавнича діяльність: на високому поліграфічному рівні зроблено каталоги «Юрий Егоров. Живопись», «Игорь Гусев. Эстетика и дисциплина», «Как молоды вы были… Одесские художники-нонкоформисты (60-е – 80-е годы ХХ века) в собраниях Феликса Кохрихта и Анатолия Дымчука», «Аукцион. Русская и украинская живопись. Одесская художественная традиция 1878 – 2008 гг.» ; готуються до публікації альбоми і каталоги, що є присвяченими видатним постатям сучасного українського мистецтва.