BONDERO. ХРОНИКИ МАЙБУТНІХ РАС

12.07.2018 - 12.08.2018

“ХРОНИКИ МАЙБУТНІХ РАС”

 

Галерея А. Димчука NT-ART в рамках паралельної програми

IX Одеського Міжнародного кінофестивалю представляє проект Bondero «Хроніки майбутніх рас».

Відкриття проекту відбудеться 12-го липня о 18:00 в галереї NT-ART, за адресою: Лідерсовський бульвар 5.

Проект являє собою експозицію нових живописних робіт відомого одеського художника Bondero.

У проекті «Хроніки майбутніх рас», автор спробував осмислити суперечності і парадоксальні метаморфози нашого світу, через призму естетики метамодернізму. Використовуючи різні напрями і течії сучасного мистецтва починаючи від соцреалізму, радянського авангарду і закінчуючи американським поп-артом, мінімалізмом і постконцептуалізмом. У проекті використані різні твори ХХ-ХХI століття, з їх переосмисленням і авторською інтерпретацією.

У проекті «Хроніки майбутніх рас» ставиться мета знайти баланс між наївною ідеологічною позицією модерну і іронічними аспектами постмодернізму. Таким чином, проект поєднує в собі освічену наївність, прагматичний ідеалізм і помірний фанатизм, балансуючи при цьому між “іронією і щирістю, конструкцією і деконструкцією, апатією і влечінням “.

У цьому проекті об’єктивний образ майбутнього людства формується шляхом зіткнення різних образів, сенсів і їх культурної трансгресії. Іншими словами, цей проект свого роду плавильний котел, в якому можуть змішуватися, комбінуватися і взаємодіяти як близькі, так і протилежні речі, народжуючи на світ оновлені образи майбутнього нашого світу. Хроніки майбутніх рас.

Вхід вільний.