“КОСМОС” Персональна виставка Василя Сада

05.11.2016 - 27.11.2016

 

КОСМОС

Персональна виставка Василя Сада

5.11.2016 – 27.11.2016

Галерея сучасного мистецтва NT-Art Gallery представляє персональну виставку одного з ключових абстракціоністів українського мистецтва, художника-нонконформіста Василя Сада.
Знаходячись в полі його робіт, розумієш, що перед тобою не замкнутий в собі живопис, а розпростертий світловий простір з безліччю галактик і світів. Лейтмотив експозиції – це різні варіації на тему космосу. Його велич і нескінченність.
Проекції такого роду дають відчуття можливості заглянути за межі самої матеріальності, де живописними засобами – кольором і формою – художник передає внутрішнє відчуття космічної гармонії.
Сад Василь є членом Національної Спілки Художників України, лауреатом I Всеукраїнської трієнале абстрактного мистецтва «ART-AKT».
В Одеську групу нонконформістів художник увійшов в 1980- х роках, а вже в 1990-х роках стає одним із засновників об`єднання «Мамай». Творчого альянсу художників, які були у витоків формування «нонконформістського» мистецтва України.
Роботи художника знаходяться в колекціях Національного музею України, Музею сучасного мистецтва Одеси, Одеського художнього музею, а також у багатьох приватних колекціях США, Великобританії, Канади, Росії та України.