Максим Мамсіков “У расфокусi”

26.12.2014 - 05.02.2014

Максим Мамсіков 

“У расфокусi”

26 грудня – 5 лютого

NT-Art Gallery представляє персональну виставку Максима Мамсікова, де будуть презентовані нові роботи, об`єднані однією темою. Як і колись це фігуративний живопис і тонка робота з кольором.

Живопис Мамсікова завжди являє собою рефлексію подій навколишнього світу, при цьому мова йде скоріше не про пряме відтворення того чи іншого сюжету, а про емоційне переживання події в алегоричній формі. Ось і зараз, Мамсіков пише серію портретів звичайних людей, своїх сучасників. Всі вони, чи правильніше сказати всі ми, перебуваємо в стані розгубленості, невизначеності, повному невіданні щодо свого майбутнього. Особисті переживання кожного однакові, незалежно від соціального статусу, віку чи переконань – перед лицем труднощів і небезпеки, всі ми розгублені і безсилі.

Тут не розгледіти великого історичного наративу, відсутня гостра політична сатира, але повною мірою передається ниюче і страшне відчуття відсутності твердого грунту під ногами. Почуття фрустрації настільки загострене останнім часом, паралізуюче і всеохопне, за словами художника, завжди присутнє в житті людини. В часи важких потрясінь воно лише загострюється.

Довідка:

Народився в 1968 році. Закінчив Київську державну Академію мистецтв, факультет графіки (1988-1994). В 2003 переможець всеукраїнського конкурсу молодих художників “Старт” в номінації “Візуальне мистецтво”. 2000 – дипломат виставки “Нові спрямування”, Галерея Спілки Художників України, Київ. 1999 – резиденція в Академії мистецтв у Мюнхені. Брав участь у більш ніж 30 групових проектах в Україні, Росії, Греції, Німеччині, Норвегії, Франції, Великобританії та США. Починаючи з 2009 року роботи художника були продані на таких аукціонах як, Sotheby’s, Phillips de Pury, Vladey і Macdougall’s. Живе і працює в Києві.