АУКЦІОН №18. Декоративно-прикладне мистецтво, живопис ХIX – XXI сторіччя (Київ, 10 грудня 2010 р.)

 

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас до участі в аукціоні – події, що поєднує епохи, стилі, імена. Оцінюйте, обирайте, приймайте участь, перемагайте! Дозвольте задоволенням споглядання дійсно гідних і висококласних полотен порадувати себе і Ваших близьких. Не секрет, що придбаний твір отримує друге життя в новому для нього просторі. Важливо зробити усвідомлений правильний вибір, і тоді взаємодія його енергетики з атмосферою нової сем’ї буде позитивною для всіх, обов’язково подарує натхнення і радість, оскільки естетична насолода – одна із найважливіших людських потреб, безумовний рушій нашого духовного та інтелектуального розвитку.
Хтось робить акцент на імені, хтось – на емоціях. Ідеально, якщо Ви, побачивши роботу, зрозумієте, що без володіння нею існування стає прісним, усвідомите, що просто необхідно її мати у своєму життєвому просторі, заряджатися її цілющою силою …
Без сумніву, кожен з наших гостей вже знайшов свій шлях у цій захоплюючій подорожі в країну світу мистецтва. Сподіваємось, що представлена нами колекція знайде відгук у душі кожного. Будемо дуже раді, якщо Ви зустрінете бажане!
Бажаємо успіху! Федір Зернецький