OPEN CALL 2019

Dymchuk Gallery за підтримки та у співпраці з Фондом ім. Ю.М. Єгорова оголошує четвертий відкритий конкурс для молодих художників OPEN CALL 2019.

 

Цьогоріч темою конкурсу є реальність. В епоху політики пост-правди, смерті фактів, фальшивих новин, теорії змов та зростаючої параної великі корпорації та держави створюють таку реальність, яка задовольняє їх вимоги і створює умови для маніпулювання людьми. Врешті реальність стає результатом певного корпусу текстів та зображень, а не їх відправною точкою. Чи може митець протистояти цьому процесу, чи навпаки –  створюючи фіктивні світи, додає ще більше інструментів для маніпулювання?

 

З 3 листопада до 20 грудня відкрито прийом заявок від художників та мистецьких колективів. Проекти можуть складатися з робіт у різних жанрах та медіа.  До розгляду не приймаються роботи, що концептуально не оформлені в проект, а є поодинокими творами. Переможцеві OPEN CALL 2019, якого обере міжнародне журі, буде надана можливість реалізувати свій проект в Dymchuk Gallery за технічної, медіа та фінансової підтримки галереї.

 

Мета конкурсу OPEN CALL – розвиток сучасного українського мистецтва, а також втілення експериментальних та критичних проектів, які молодому художнику складно реалізувати без інституційної підтримки.

 

Конкурс проводиться з 2016 року. За цей час команда галереї розглянула більше 400 заявок. Переможцями конкурсу в різні роки були художники Kinder Album, Євген Самборський та колектив Fantastic Little Splash.

 

 

Умови участі в конкурсі:

  • митцеві не виповнилося 35 років;
  • на OPEN CALL 2019 подається принципово новий проект, який не було реалізовано раніше;
  • роботи, що входять до проекту, виконані в різних медіа на запропоновану тематику;
  • пріоритет надаватиметься роботам дослідницьким або критичним по суті.

 

Заявка має складатися з:

–      Біографії художника;

–      Портфоліо;

–      Опису проекту, що пропонується до втілення (не більше 600 слів);

–      Технічної специфікації проекту;

–      Орієнтовного бюджету.

 

Заявка подається в форматі PDF розміром до 5MB (назва файлу – Open Call_ім’я заявника) на адресу opencall@dymchuk.com. В темі листа позначте Open Call 2019 та ваше ім’я.

Переможця буде оголошено не пізніше 15 січня. Реалізація проекту запланована на весну 2019 року.