Участь NT-Art Gallery в Odessa-Batumi Photo Days 2017

У рамках фестивалю Odessa-Batumi Photo Days NT-Art Gallery представить два проекта з Грузії:

DEFINITIONS / ВИЗНАЧЕННЯ

Гурам Тібахашвілі народився в 1960 році в Тбілісі, Грузія.
З 1988 року працював в грузинських газетах і журналах в якості фотографа. У 2000 році став одним із засновників Кавказького центру культурного розвитку і в 2007 році — Будинку фотографа в Тбілісі. У 2007 році — головний редактор журналу FOTO Amarta.

Його серія фотографій «Визначення» ламають наше бачення реальності шляхом застосування словникових пояснень та червоних пояснюючих малюнків поверх зображень.
Червоні елементи на всіх чорно-білих фото розуміються митцем як символи «червоної» природи часу, в якому він зростав. Гра з зображенням і текстом звертається до уяви та асоціативного мислення глядачів та передбачає різні шляхи бачення простих тем навколо нас.

ПАМ’ЯТЬ НА СКЛІ
Невідома колекція з сімейного архіву родини Алханаідзе.

Скляні негативи невідомого фотографа були знайдені в родинному архіві фотографа-самоучки Шалва Алханаідзе. Роботи є дуже впливовими і створюють унікальні відчуття, тому що на них зображені людські життя, події та деталі, що створюють різні історії.

Метою виставки невідомих скляних негативів є показати унікальне середовище, що описує специфіку епохи, приблизно 30-х років ХХ століття. Ця епоха вже давно пройшла, але ії чарівна реальність зображена на скляних негативах невідомого фотографа, поєднує в собі повсякденне життя, стосунки, персонажів, що створює незрівнянну красу справжньої гірської Тушетії.