Bondero / Berezhko “Битва за Щастя”

28.08.2015 - 15.09.2015

Bondero / Berezhko “Битва за Щастя”

СПЕЦПРОЕКТ

28.08.2015 – 15.09.2015

28 серпня галерея NT-Art відкриває новий спецпроект «Битва за Щастя» в рамках IV Одеської бієнале сучасного мистецтва. На виставці будуть представлені роботи відомих українських художників Bondero і Berezhko.
Спецпроект «Битва за Щастя» представить глядачеві сплав класичного сюрреалізму і поп-арту, новий виток в осмисленні соціального мистецтва – сюрреалістичний neo-pop. Працюючи на кордонах різних течій, художники використовують методи обох напрямків для поширення створеної концепції. Експозиція піднімає актуальні проблеми сучасності – що таке особистість і як бути собою у світі вульгаризованих кліше, полегшених для вживання.
Теза основного проекту IV Одеської бієнале, «MANIFESTO», ставить перед учасниками амбітне завдання художнього формулювання максимально відповідального особистісного висловлювання, при дотриманні принципів толерантності.
IV Одеська бієнале сучасного мистецтва об`єднала участь більше 50 індивідуальних авторів і творчих груп зі Львова, Києва, Одеси, Севастополя, Харкова. Також, окрім українських, в ній візьмуть участь художники з Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Румунії, США, Франції, Чехії.

Вадим «Bondero» Бондаренко – український художник. Народився в 1967 в Баку. У 1986 році закінчив Бакинське художнє училище за спеціальністю «Живопис».
Навчався в Московському художньому училищі ім. Строганова. У 2010 році написав роман «Іпостась» про художників Одеси, Києва і Москви.
Ірина Бережко закінчила Академію ім. Віллема де Коонінга, у Роттердамі, Нідерланди. Працює і живе в Нідерландах та Україні. Бере участь у міжнародних фестивалях, групових виставках, також виступає в ролі куратора проектів.