Володимир Стрельников. Живопис, графіка.

07.05.2016 - 08.06.2016

Володимир Стрельников. Живопис, графіка.

07.05.16-08.06.16

В галереї сучасного мистецтва Nt-Арт (Лідерсівський б-р, 5) 07.05 о 17:00, в рамках проекту рік «творчого Об`єднання Мамай», відбудеться відкриття персональної виставки одеського художника Володимира Стрельникова. Експозиція буде представлена яскравим живописом і скрупульозною графікою майстра.
Володимир Леонідович Стрельников народився 1939 року. Навчався в одеському художньому училищі імені М. Б. Грекова.
В. Стрельникова справедливо відносять до одного з активних учасників у формуванні та становленні одеського «неофіційного мистецтва», згодом названого «другим одеським авангардом». Мистець є членом шанованого, творчого об`єднання «Мамай». Організатор та учасник «квартирних» виставок в Одесі, Москві. У 1978 році через натиск радянської влади, був вимушений емігрувати до Відня (Австрія), а з 1979 року мешкає у Мюнхені (Німеччина).
Будучи водночас і теоретиком мистецтва, в своїх роботах майстер виділяв головну рису – чисту свободу, без упереджень та заангажованості. З інтерв`ю журналу ART UKRAINE: «Я вже дуже давно живу в Німеччині, і що цікаво: німці після війни перестали говорити« німецьке мистецтво », національне мистецтво в сучасному світі практично зникло. Я думаю правильніше говорити «мистецтво в Україні» або «мистецтво в Німеччині» ».
У 1979 році був одним з організаторів неофіційної виставки «Сучасне мистецтво з України» (Мюнхен, Лондон, Париж, Нью-Йорк).
Чисельні персональні виставки художника проходили в Австрії, Німеччині, Англії, Франції, США, Канаді.
Роботи Володимира Стрельникова представлені в музеї Нортона-Доджа (США), Одеському літературному музеї, Музеї сучасного мистецтва Одеси, Хмельницькому музеї сучасного мистецтва, Одеському художньому музеї, Національному художньому музеї у Києві та в приватних колекціях в України та за кордоном.