АУКЦІОН. Декративно – прикладне мистецтво, живопис ХІХ – ХХ століть ( 30 травня 2009 року)

 

Навкруги нас розсипане золото,
Що дорожче від звичайного золота.
Віками творив його наш народ.
У ньому наша сила, на нього в жорстокій
Сучасній боротьбі – єдина наша надія.
Це золото – наслідки великої культурної роботи…
М. Біляшевський

ЗО травня 2009 року вже вп`ятнадцяте ми запрошуємо своїх прихильників на свято краси. Запропонована нами колекція – концентрація справжнього мистецтва – подарує багато насолоди та натхнення нашим давнім та новим друзям.

Аукціонний дім “Епоха” продовжує виставляти на своїх торгах дійсно унікальні твори мистецтва. На День нашого міста, спільно з Одеською галереєю сучасного мистецтва “NT-Art, ми презентуємо безпрецедентний проект: “Веселка вражень: від класики до актуального мистецтва. Еволюція, революція чи розвиток по спіралі”. Це дозволить творам, як визнаних майстрів, так і свіжої молодої хвилі, знайти нових власників, людей небайдужих, вражених “вірусом арта”, здатних в цей непростий час зробити вибір у напрямку інвестицій у мистецтво, а отже, в свій духовний та інтелектуальний розвиток.

Стратегія аукціонного дому “Епоха” передбачає відображення найбільш цікавих художніх явищ у минулих періодах та тенденцій у сучасному українському мистецтві. В даному каталозі ви зустрінете твори найвідоміших майстрів ХІХ-ХХ століть: І. Шишкіна, К. Філіппова, М. Оболенського, М. Кримова, М. Глущенка, С. Шишка, В. Цвєткової, Ф. Захарова та ін. Поряд з ними не загубились і представники нового актуального мистецтва.

Працюючи над підборкою представленої колекції, ми бажали досягти головного – наповнити хвилями емоцій та вражень, яскравого та справжнього захвату від мистецьких вершин. Подарувати Вам натхнення та виразну піднесену красу. Сподіваємося представлені твори гідно збагатять та доповнять Ваші колекції.